KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14624005
nr 1462 4005
Skulptur
Asien, trä. Höjd: 51cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:20:51
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)